+ 389 2 609 0218 contact@lblaw.com.mk

Закажете состанок

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Подолу можете на кратко да ги наведете фактите кои се поврзани со Вашиот случај со цел ние да бидеме во можност да припремиме иницијална правна анализа. 

Начин на одржување на состанок

3 + 8 =

Адвокатската канцеларија Лаличиќ & Бошкоски ја гарантира доверливоста на информациите што се дадени погоре. Горенаведените информации нема да се користат подалеку од тоа да ни помогнат да ги разбереме шансите за правен успех во врска со вашиот случај. Ние, исто така, ве охрабруваме да ја добиете правна евалуација во нашата канцеларија доколку сметате дека сте во можност така подобро да ги презентирате фактите. Обезбедувањето на адресата за е-пошта и / или вашиот телефонски број може да биде од суштинско значење во однос на правната евалуација и би можело да ни помогне да прибавиме и дополнителна документација или информации кои ќе ни овозможат да ви обезбедиме посеопфатна евалуација.

Контактирајте не

contact@lblaw.com.mk

+ 389 2 609 0218

ул. Македонија бр. 11/1-5, 

Скопје

Посетете ја нашата канцеларија

ул. Македонија бр. 11/1-5, Скопје

Пратете ни mail

contact@lblaw.com.mk
(меѓутоа останете вклучени, пробуваме да вратиме за 15 минути)

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Јавете ни се

+ 389 2 609 0218

Закажете состанок преку интернет врска

Кажете ни кое време Ви одговара, и можеме да организираме состанок преку видео врска

Пишете ни или јавете се на

+ 389 78 884 304

Обичен, Viber, WhatsApp, Skype

Контакт

ул. Македонија бр. 11/1-5
Скопје, Македонија

Адвокатска канцеларија Лаличиќ и Бошкоски

ул. Македонија бр. 11/1-5